TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

İstanbul ili içinde faaliyet gösteren 5 adet Yeni Kategori Öner firması bulundu.

 Hazır Ofis
2006 yılında kendi mülkümüzde, yine kendi mimarlık şirketimizin yapmış olduğu özgün dekorasyon ile kurulmuş olan Office İstanbul, İstanbul''da Hazır Ofis ve Sanal Ofis ihtiyacına bir çözüm üretmek için çalışmaktadır. Tam donanımlı Hazır Ofisler ve Sanal Ofisler, gerek tecrübe gerekse elastik çözüm detayları ile hazır ofis ve sanal ofis ihtiyaçlarınıza modern çözümler getirmektedir.
http://www.hazirofis.com.tr  İstanbul   Yeni Kategori Öner

 istanbul kız yurdu
Kız ve erkek öğrencilerimizin ihtiyaçları, istek ve önerileri dikkate alınarak, son derece titiz ve özenli bir yurt anlayışı ile görev yapmaktayız.
http://www.sabihahanimyurtlari.com  İstanbul - Fatih     Yeni Kategori Öner

 İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden Eve Nakiyat ve depolama hizmeti veren Firmamız; değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır.
http://www.acibademnakliye.com  İstanbul - Ataşehir     Yeni Kategori Öner

 Buena Vista Guest Hause
Buena Vista Guest Hause İstanbul Konuk evi.
http://www.buenavistahostel.com  İstanbul   Yeni Kategori Öner

 Arzu YATCILIK Turizm
Mavitur Teknemiz 6-kabinli çok farklı bir gulet yapısında olup - müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan 3 kişilik mürettebatımız (Kaptan/Aşçımız Dilek hanım yönetiminde servis vermektedir. Kabinlerimiz ve banyolar hijyen olarak mükemmeldir. Güvertemizin düz olması nedeniyle güneşlenme ve diğer mavi yolculuk aktiviteleri için geniş bir kullanım imkanı vardır. Ayrıca kabinler su seviyesi ve güverte altında saklı kaldığından içi hem geniş hem de serindir. Aşçımızın hepsi sağlıklı ve lezzetli yemekleri unutamayacağınız bir yat gezisinin en güzel anısı olacaktır…
http://www.arzuyatcilik.com  İstanbul - Beykoz     Yeni Kategori Öner

Diğer Sonuçlar : [1]

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası