TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Ankara ili içinde faaliyet gösteren 10 adet Tur Operatörleri firması bulundu.

 All-Time Tur
Altes Tercüme Turizm Limited Şirketi bünyesinde 31 Temmuz 2008 tarihinde faaliyete geçen ALLTIME TUR; kişilere, kurum ve kuruluşlara seyahat acentacılığı hizmetlerini sunmak üzere kurulmuştur. Misafirlerimizin, günlük hayatlarının bir parçası haline gelen stresten, biraz olsun kurtulmalarını ve yeni dostluklar kurmalarını sağlamak, yurtiçi-yurtdışı seyahatlerinde, mavi turlarda, kamplarda ve diğer turizm faaliyetlerinde daha farklı bir anlayış çerçevesinde hizmet sunmak şirketimizin temel prensiplerini teşkil etmektedir. Acentemiz, kongre ve seminer organizasyonlarında, her türlü yurtiçi-yurtdışı otel ve tur rezervasyonu taleplerinizde, kültür turlarında, seyahat sigortası ve uçak bileti temini konusunda her biri konusunda profesyonel elemanlarımızla sizlere hizmet vermektedir.
http://www.tatilegidenyol.com  Ankara   Tur Operatörleri

 biletkess.com
yurt içi yurt dışı uçak bilet otobüs bileti
http://www.biletkess.com  Ankara   Tur Operatörleri

 seyahat53 turizm
kültür,doğa ve özel ilgi turlar,karadenizkültür ve yayla turları,ege turları,akdeniz turları,gap ve doğu anadolu turları,kıbrıs turlarıyurt dışı turları,kayak turları,otel rezervasyonları,kongre seminer bayi toplantıları,incentive organizasyonlar,uçak bileti satışları,transfer hizmetleri ve araç kiralama yer almaktadır.
http://www.seyahat53tur.com  Ankara - Çankaya     Tur Operatörleri

 Uygar Tours
Erken rezervasyon 2011Yurt içi otellerYurt dışı otellerYurt içi turlarYurt dışı turlarYurt dışı uçak biletiYurt içi uçak biletiWork and Travel www.uygartur.com www.uygarworkandtravel.com
http://www.uygartur.com  Ankara - Çankaya     Tur Operatörleri

 Tatillive.com - Tatil Hayatı
Tüm Dünya''da rahat ve ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca vize işlemlerinizide halledebiliriz.
http://www.tatillive.com/  Ankara - Çankaya     Tur Operatörleri

 CADDE TUR
CNNTUR yurtiçi & yurtdışı organize turları,yurtiçi & yurtdışı otel rezervasyonları, kültür ve sanat gezileri, dünyanın her yerine uçak bilet rezervasyonu, mavi yolculuk, cruise programları, balayı tatil paketleri, hafta sonu tatil seçenekleri, kongre & seminer ve bayi toplantıları, yurtiçi & yurtdışı motivasyon gezileri, ürün lansmanları ve kampanyalar,eğitim seminerleri, profesyonel rehberlik, tercümanlık, hostes, lojistik ve catering hizmetleri, araç kiralama,vize işlemleri gibi turizmle ilgili tüm hizmetlerinde Türk misafirperverliğini uluslararası değerlerle sizlere sunmaya hazır.
http://www.caddetur.com  Ankara   Tur Operatörleri

 ERZURUM SEYHAT TURİZM VİP PALANDÖKEN FİRMASI
VİP-PAL Turizm Ltd. Şti. aldığı D-2. B-2 Uluslararası Turizm Taşımacılık Belgesi ile Erzurum’un ismini Dünya’ya duyurdu. “Doğu’dan Doğan Güneş” sloganıyla yola çıkan VİP-PAL Turizm, Türkiye’nin önde gelen turizm taşımacılık firmaları arasına girdi.
http://www.vippaltours.com.tr  Ankara   Tur Operatörleri

 Ayakizi Turizm Seyahat Acentası
Yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları, havayollarının uçak biletleri satışı, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları yapıyoruz.
http://www.ayakizi.com.tr  Ankara   Tur Operatörleri

 Obi Turizm
Obi Turizm, Obi, Uzakdoğu Turları, Uzakdogu Turlari, uzakdogu, uzakdoğu, thy, türkmenistan, türkmenistan hava yolları, özbekistan hava yolları, azerbaycan hava yolları,obi tourism, obitur, uçak bileti,şeker bayramı,seker bayrami,
http://www.obiturizm.com  Ankara   Tur Operatörleri

 Cmedia MMC
Bizim firma Azerbeycana gelmek isteyen tüm turistler üçün her türlü yardim yapmaktadır
http://www.caucasuscenter.org  Ankara   Tur Operatörleri

Diğer Sonuçlar : [1]

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası