TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

TaksimShuttleService Stroll Living Turizm Istanbul Shuttle, Istanbul

Adı / Ünvanı : TaksimShuttleService Stroll Living Turizm Istanbul Shuttle, Istanbul 

Web Adresi : http://strolllivingturizm.ticaretimiz.com/ 
Hit : 1244 
Kısa Açıklama : Stroll Living Turizm Turizm Seyahat Kategori : Seyahat Acentası Firma Adı : Stroll Living Turizm Stroll Living Turizm Mutlu Müşteri , Mutlu Çalışan , Mutlu Hizmetleri , Sağlıklı Bir Büyümenin Müşterilerinin Aldıkları Hizmetin Kalitesinden Ve Memnuniyetinden Geçtiğinin Bilincindedir. Sonuç Odaklılık “hedefimize Odaklanır , Doğru Sonuca Kararlılıkla Ve Zamanında Ulaşırız.” • Güvenilirlik “birbirimize , Müşterilerimize Verdiğimiz Sözlerin Arkasında Durur; Dürüst Ve Tutarlı Davranırız.” Rent A Car , Shuttle , Vip Transfer ,Yurt İçi,Yurt Dışı Tur Satışı , Uçak Bileti,Hotel , Filo Kiralama Satışlarımızla Sultanahmette Hizmetinizdeyiz. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

Stroll Living Rent a Car Yönetimi, hizmet sağlayıcı şirketlerle tüm Türkiye çapında yapmış olduğu anlaşmalarla binek araçların şirketlere uzun süreli kiralanması konusunda, esnek ve uygun çözümler sunmaktadır Stroll Living Rent a Car Yönetimi, Türkiye’de satılan tüm marka ve modeller için en uygun koşullarda, güvenilir, hızlı ve önceden belirlenmiş standartlar çerçevesinde dünyadaki filo yönetim trendlerine paralel olarak yenilikçi ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Türkiye''''nin neresinde olursanız olun Stroll Living Rent a Car filo yönetim hizmeti almak sizin de hakkınız. Stroll Living Rent A Car

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Piyerloti caddesi no:38-2 Sultanahmet

il : İstanbul - Fatih
Telefon : 0212 517 15 95
Fax : 0212 517 15 95
TaksimShuttleService Stroll Living Turizm Istanbul Shuttle, Istanbul,  25.10.2011 01:12:11   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Seyahat Acentaları diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası