TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

İzTrans İzmir Özel Transfer ve Mihmandarlık Hizmetleri

Adı / Ünvanı : İzTrans İzmir Özel Transfer ve Mihmandarlık Hizmetleri 

Web Adresi : http://www.iztrans.com 
Hit : 2518 
Kısa Açıklama : İzmir ve Ege Bölgesi orijininde havaalanı,şehiriçi ve dışı kişisel ve kurumsal transfer ulaşım hizmetleri verilmektedir. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

AVT Mühendislik ve Proje Grubu bünyesinde 2010 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlayan İZTrans; Geleneksel yöntemlerin dışında , temelde şehir içi ve dışı nokta veya noktalar arasında kapsamları bakımından ülkemizde ilk olma özelliğine sahip bulunan PrivateTR ® Kişiye Özel Transfer Operasyonları İŞTrans ® İş Transfer Operasyonları PaylaşTR ® Paylaşımlı Transfer Operasyonları EconoVIP ® Ekonomik VIP Transferi ürünleri ile Standart, Business ve Executive sınıfı araç ve her biri titizlikle seçilmiş yabancı dil bilen, SRC ve Psiko Teknik Belgelerine sahip sürücüleri ile haftanın 7 günü 24 saat esası üzerinden sürücülü özel araçlı transfer hizmetleri vermektedir.   ® işaretli operasyonlar fikri ve kullanım hakları İZTrans’a ait servislerdir. İzTrans’ın izni olmadan kullanılamaz.

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : 252 Sok.Kaya Blokları No:15/D

il : İzmir - Bornova
Telefon : 0 232 348 83 63
Fax : 0232 348 75 95
İzTrans İzmir Özel Transfer ve Mihmandarlık Hizmetleri,  11.2.2011 11:04:05   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Yeni Kategori Öner diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası