TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Bkm Tur

Adı / Ünvanı : Bkm Tur 

Web Adresi : http://www.bkmtur.com 
Hit : 2940 
Kısa Açıklama : Yurtiçi ve yurtdışı otel , tur, uçak bileti, oto kiralama hizmetleri vermektedir. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

Turizmde daima yenilikçi, öncü ve üretken kadromuzun yaratttığı destinasyonlar, projeler ve sistemler 16 yıldır Turizm Sektöründe herkes tarafından yalnız takdir edilmekle kalmamakta aynı zamanda taklit de edilmektedir.

Yurdumuzun tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin ön plana çıkarıldığı kültür turizminde uygulanan birçok rota, Ege-Akdeniz bölgesinde deniz-güneş-kum üçlemesinde yaratılan farklı tatil konseptleri ve paketleri, yurtdışı turlarının yurtiçi tatilleri kadar ekonomik normlara indirilmesi ve birçok değişim bu yenilikçi kadronun eseridir.

Turizm sektörüne girdiğimiz yıllarda birlikte çalıştığımız turizmin duayeni olan büyüklerimizin tecrübesi ışığında 16 yıldır kendimizi sürekli yenileyerek, teknolojiyi takip ederek, ilk yıllardaki heyecanımız ile tecrübemizi sentezleyerek sektördeki eksikleri tamamlamak ve hizmet anlayışını değiştirmek amacı ile güçlü finans yapımızla tekrar bir araya geldik.

2010 yılı itibariyle turizm sektöründe ilklerin öncülüğünü yapmaya devam etmek üzere kurduğumuz bu oluşuma
tatil kulübü dedik.

Sektörün lider tur operatörü olmak üzere yola çıkarak;

yurtiçi tatilleri, yurtdışı seyahatleri, dünya denizlerinde gemi seyahatleri, kültür turizmi, mavi yolculuklar, dünyanın her yerine uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları, kongre, seminer, bayii toplantıları, eğitim seminerleri, motivasyon gezileri, promosyon tatilleri, yurtdışı dil eğitim okulları ve outdoor turizm çeşitleri ile faaliyetlerini organize ediyoruz.

Tatil Kulübü  olarak hizmet anlayışımızla, turizm bilincini değiştirerek tatilcilerin tatil anlayışına yeni renkler ve sinerji katmak üzere 2010 turizm sektörüne merhaba diyoruz…

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Cumhuriyet Caddesi No:171/a Harbiye İstanbul

il : İstanbul - Beyoğlu
Telefon : 0212 3431818
Fax : 0212 2301040
Bkm Tur,  10.11.2010 11:46:52   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Tur Operatörleri diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası