TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Tatilcity Seyahat Acentesi, Vize ve Uçak Bileti Satış ve Rezervasyon

Adı / Ünvanı : Tatilcity Seyahat Acentesi, Vize ve Uçak Bileti Satış ve Rezervasyon 

Web Adresi : http://www.tatilcity.com.tr 
Hit : 5134 
Kısa Açıklama : Tatilcity, A Grubu TÜRSAB ve IATA (Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Birliği) üyesi seyahat acentemiz Beylikdüzü Markacity AVM’de bulunan ofisi ile; Kıraç, Hadımköy, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Silivri, Çerkezköy, Selimpaşa, Çatalca''daki, daha doğrusu tüm İstanbul''daki müşterilerimize hızlı, ekonomik uçak biletleri, vize işlemleri, renkli tatil seçenekleri konusunda yardımcı olmaktadır. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

Tatilcity, A Grubu TÜRSAB ve IATA (Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Birliği) üyesi seyahat acentemiz Beylikdüzü Markacity AVM’de bulunan ofisi ile; Kıraç, Hadımköy, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Silivri, Çerkezköy, Selimpaşa, Çatalca''daki, daha doğrusu tüm İstanbul''daki müşterilerimize hızlı, ekonomik uçak biletleri, vize işlemleri, renkli tatil seçenekleri konusunda yardımcı olmaktadır. THY yolları acentesi şirketimiz, tüm dünya havayolları ile online bağlantı merkezli rezervasyon sistemi sayesinde güvenli, kaliteli ve en uygun fiyatlı bilet satışı ve rezervasyonu yapmaktadır. THY Biletleri yanında, atlasjet, onur air, ve pegasus uçak biletlerini de online satış ve rezervasyonunu sağlamaktadır. Turizm sektöründeki deneyimi ile avrupa, Schengen, amerika ve diğer ülkelerin vize işlemlerini kolayca halletmenize yardımcı olmaktadır. Seyahat organizasyonları, günübirlik turlar, kültür turları, promosyonlu turlar, yurtiçi turları, yurtdışı turları, treking turları, doğa turları ve macera turlarını en uygun fiyatlar ile hazırlamaktayız. Eğlenmek için doğru adrestesiniz... Tatil, Uçak bileti, ucuz uçak bileti, uçak bileti rezervasyonu, , vize işlemleri, trekking, hotel rezervasyonu, gezi, tur, acente, türkiye hava yolları, turkish airlines, atlasjet, onur air, pegasus, sun express, günlük turlar, günübirlik turlar, doğa turları, macera turları, kongre, fuar, organizasyon, ulaşım, konaklama, Beylikdüzü, Kıraç, Hadımköy, Büyükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Silivri, Çerkezköy, Selimpaşa, Çatalca

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Markacity AVM Beylikdüzü İSTANBUL

il : İstanbul - Avcılar
Telefon : 0212 871 44 00
Fax : 0212 871 45 00
Tatilcity Seyahat Acentesi, Vize ve Uçak Bileti Satış ve Rezervasyon,  3.2.2010 16:34:33   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Hava Yolu Şirketleri diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası