TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Kayalar Aile Pansiyon Ve Restaraunt

Adı / Ünvanı : Kayalar Aile Pansiyon Ve Restaraunt 

Web Adresi : http://www.kayalarpansiyon.com 
Hit : 2215 
Kısa Açıklama : KAYALAR Aile Pansiyonu & Restaurant bir aile işletmesidir. Trabzon''''dan 40 Km., Sumela Manastırına 2 Km.''''dir. Trabzon''''dan 1 saatten daha kısa sürede ulaşabileceğiniz Kayalar Aile Pansiyonu, il merkezine 40 Km. uzaklıkta olup yol tamamen asfalttır. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

KAYALAR Aile Pansiyonu & Restaurant bir aile işletmesidir. Trabzon''''dan 40 Km., Sumela Manastırına 2 Km.''''dir. Trabzon''''dan 1 saatten daha kısa sürede ulaşabileceğiniz Kayalar Aile Pansiyonu, il merkezine 40 Km. uzaklıkta olup yol tamamen asfalttır. 1300 rakımda olup , çepeçevre ladin ağaçlarıyla kaplı bir doğa harikasıdır. Yaz - Kış ulaşım kolaylığı ve mükemmel doğası ile Karadeniz''''in en gözde yaylasıdır. Huzurlu bir haftasonu geçirme, Altındere Vadisinin temiz havasında günün yorgunluğundan uzaklaşmak isteyenler için restaurantımız en uygun mekandır. Restaurantımızda lezzet, çeşit, profesyonellik, hijyen, temizlik ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. 45 Yatak Kapasiteli tesisimizde 24 adet ahşap oda, 150 kişilik restaurant ve kır kahvesi bulunmaktadır. Restaurantımızda araçlarınız için park yeri mevcuttur. Turlara hizmet veriyoruz. Kayalar Family - Boarding House is 40 Km. Far From Trabzon, 2 Km. Far From Monastery Sumela, Maçka This Kayalar Family Boarding House which is reachable from Trabzon. All way to get pension, have asphalt motor way. Family Boarding House 1300 m Elevation of Trabzon. That plate''''s connection of other plateaus. All views overlooking the picturesque spruce trees, at amazing wild nature. It''''s remarkable of Black Sea plateu. That miracle of nature place, every season to get there easily. This pension has 24 wooden room. Also available bed capacity of 45 guests. The restaurant are capacity''''s 150 people. You can enjoy and relax at open country cafe. Kayalar Pansiyon & Restaurant 2012

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : KAYALAR Aile Pansiyonu & Restaurant bir aile işletmesidir. Trabzon''''dan 40 Km., Sumela Manastırına 2 Km.''''dir. Trabzon''''dan 1 saatten daha kısa sürede ulaşabileceğiniz Kayalar Aile Pansiyonu, il merkezine 40 Km. uzaklıkta olup yol tamamen asfalttır.

il : Trabzon
Telefon : 04625311051
Fax : 04625311057
Kayalar Aile Pansiyon Ve Restaraunt,  11.8.2012 06:11:07   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Pansiyon diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası