TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Soon Tourism

Adı / Ünvanı : Soon Tourism 

Web Adresi : http://www.maximumbilet.com 
Hit : 1927 
Kısa Açıklama : Maximumbilet.com''dan online olarak ya da müşteri temsilcilerimizi arayarak Türkiye''nin en ucuz uçak bileti fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarını ister yurtiçi uçak bileti, ister yurtdışı uçak bileti araması yapıp aynı anda karşılaştırarak satın alabilirsiniz. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

Soon Turizm , büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunan Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ( IATA ) üyesi A Grubu Seyahat Acentesidir.

Tüm dünyada 95.000’den fazla otele ve 3000’den fazla Etkinlik ürünlerine En İyi Tur Operatörü Fiyatları ve Anında Konfirmasyon garantisiyle ulaşabileceğiniz, Farklı otel alternatifleriyle birlikte Soon Turizm ; Yurt Dışı Tur Paketlerini, Gemi Turlarını, Yurt İçi Tatil Tesislerini ve şehir turları, transferler, günlük turlar, müze biletleri, pass biletler gibi 80 ülkede 3000’den fazla ETKİNLİK ürünlerini de sizlere sunabilecek alt yapı ve donanıma sahip bir tur operatörüdür.

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Bağdat Caddesi No: 401/1 D:17 34740 Suadiye Kadıköy İstanbul

il : İstanbul - Kadıköy
Telefon : 0 216 385 12 31
Fax : 0 216 386 81 50
Soon Tourism,  3.5.2012 15:06:59   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Seyahat Acentaları diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası