TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Özcivelek Seyahat Acentası A.Ş.

Adı / Ünvanı : Özcivelek Seyahat Acentası A.Ş. 

Web Adresi : http://www.ozcivelek.com.tr 
Hit : 3629 
Kısa Açıklama : Özcivelek Uçak Bileti, Otel rezervasyon, araç kiralama özel yurtiçi yurtdışı turlar 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

FİRMAMIZ 27 YILI AŞKIN SÜREDİR IATA  ACENTA OLARAK YURT İÇİ YURT DIŞI UÇAKBİLETİ  HİZMETİ VERMENİN YANINDA; ETSTUR VE DİDİM TUR''UN  ACENTELİK FALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTE OLUP, THY VE DİGER HAVA YOLLARININ YANINDA;ATLASJET-FLYAİR-PEGASUS HAVAYOLLARININ UÇAK BİLETLERİNİ KESMEKTEDİR.ISO 9001-2001 BELGELİ VE TSE NİN ÖGRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI  ALANLARINDA HİZMET YETERLİLİK BELGESİNE SAHİP OLUP  HİZMET KALİTESİNDE YARIŞMAKTADIR.

HİZMETE GİDEN YOLDAKİ İLK ADIM !

İLK HEDEFİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ VERMEK OLAN ACENTAMIZ; SİZİN MUTLULUĞUNUZ İÇİN HER TÜRLÜ İSTEĞİNİZİ SİZİN ADINIZA ANINDA ÇÖZMEYİ GÖREV BİLMEKTEDİR.

 

A Grubu olarak hizmet veren seyahat acentamız IATA’ya bağlı olup; THY ve diğer havayollarının tarifeli uçak biletlerini temin edebilirsiniz. Etsshop yetkili satış acentalığı aracılığı ile siz değerli müşterilerimize her alanda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.. Yurtiçi ve yurtdışı tüm bilet, otel ve tatil seçeneklerini bulabilir, tüm toplantı ve organizasyonlarınızı düzenleyebilir ve vize işlemlerinizi gerçekleştirilebiliriz. İlk adım sizden çözüm ve alternatif bulmak bizim uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

Yurtiçi Turlar

Ülkemizin nadide tatil bölgelerinin başında gelen Ege ve Akdeniz’de birbirinden farklı özelliklere sahip otel ve tatil köylerinde deniz, kum ve güneşin yakıcı sıcağı eşliğinde dinlenme ve eğlenme fırsatını bir arada bulacağınız kaliteli, çeşitli fiyat alternatiflerini ve ödeme koşullarını bulacağınız unutulmaz tatil imkanı sağlamak bizden, bu düşün gerçek olması için adım atmak sizden.

 

Yurtdışı Turlar

Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Uzakdoğu’da unutulmaz dakikaları bizimle paylaşmaya ne dersiniz? Profesyonel rehberler eşliğinde en içerikli tur programlarını en uygun fiyata bulacağınızı garanti eder; rüya gibi bir tatilde sizinle bir arada olmayı umut ederiz.

Kıbrıs

Yavru vatanda en kaliteli otellerde beklediğiniz tatili bizimle yaşamaya hazırmısınız? Profesyonel hizmet kalitemizle; Kıbrıs’a inişinizle birlikte karşılanma, rahat bir transfer ve sorunsuz bir konaklama.

Kültür Turları

Birçok uygarlığın ülkemiz toprakları üzerinde kurulmuş, yaşamış olması sebebiyle tüm bu tarihi ve kültürel güzellikleri profesyonel rehber kadromuz ve lüks ulaşım imkanları vasıtasıyla bu otantik havayı soluma fırsatı bulup, kendiniz orada ayrı bir atmosferde bulacaksınız.

Rent A Car Hizmetleri

Yurtiçi ve yurtdışında istediğiniz marka ve tipteki araçları, istemiş olduğunuz süre için sorunsuz ve zahmetsiz kiralama imkanı.

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

Uluslararası hava taşımacılığı üyesi olan şirketimiz yıllardır turizm sektöründe seyahat acentası olarak hizmet vermektedir.

Servis taşımacılığı alanında gerekli altyapı çalışmalarını tamamlayan şirketimiz; sektördeki hizmet anlayışını ve kalitesini yükseltmek misyonu ve tüm faaliyet alanlarında kendime şiar edindiği “üstün hizmet” prensibi ile taşımacılık sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

Taşımacılık sektöründe “üstün hizmet” prensibimiz ve kalite politikamız güvenli, güleryüzlü, konforlu ve dakik hizmet verebilmektedir.

Ulaşımın büyük bir problem olduğu İstanbul’da kaliteli hizmet verebilmek için araçlarımızın modern olması ve personelin güler yüzlü olması öncelikle dikkat ettiğimiz kriterlerdir. Bununla birlikte yaşanabilecek aksaklıkların anında müdahale edebilmek için hali hazırda bazı servis araçlarımız atıl olarak beklemektedir. Belli dönemlerde dağıtılan anket formları ile müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve sürekliliğinin sağlanması bir diğer kalite politikamızdır.

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Mihrabad Cad. Mihrabad İş Merkezi No.250-2 kavacık Beykoz

il : İstanbul - Beykoz
Telefon : 0 216 425 75 75
Fax : 0 216 425 74 84
Özcivelek Seyahat Acentası A.Ş.,  2.1.2006 00:00:06   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Seyahat Acentaları diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası